9 thoughts on “ Звезда - Хогари* - А Сад Мало Ја (Cassette, Album)

  1. Mar 07,  · Делије Север , нова песма на утакмици Рад-Звезда 7. март А ја сам цео живот свој дао њој - Звезди црвеној.
  2. [PAD] [unused1] [unused2] [unused3] [unused4] [unused5] [unused6] [unused7] [unused8] [unused9] [unused10] [unused11] [unused12] [unused13] [unused14] [unused
  3. Савладан је Келн у Немачкој, а камере Звезда ТВ-а су биле на лицу места. Доносимо вам интересантан садржај, где ћете моћи да видите како је изгледао боравак Звездине експедиције на првом гостовању у групној фази.
  4. Најжестоките навивачи на Црвена Звезда вчера имаа „трето полувреме“ после победата на црвено-белите. „Делиите“ во текот на натпреварот мелодијата од легендарната песна која ја пеаа на својот херој, Михајло.
  5. Фудбалерите на Црвена Звезда синоќа остварија историски успех и со елиминацијата на Салцбург се пласираа во групната фаза од ЛШ. Покрај фактот што влегоа во елитата, српскиот клуб ќе заработи и огромна сума пари од.
  6. Од нив не можете да сокриете ништо. Тие уште во детството учат и го набљудуваат однесувањето на луѓето, а кога ќе пораснат сакаат да читат и да ја проучуваат психологијата како наука за да научат да ги „читаат“ луѓето.
  7. Душан – млађи брат који би да буде хип – хоп звезда. То ће бити велики хит а ја ћу бити популаран као Еминем. А сад наступајте ви! Да вас чујемо и видимо.
  8. За секоја победа која ќе ја оствари Звезда ќе инкасира 2,7 милиони евра, а за секое реми евра. Притоа, одличните европски партии му овозможија на српскиот тим својот најдобар фудбалер.
  9. Српскиот и регионален кошаркарски првак Црвена Звезда пред новата сезона во Евролигата ги претстави и новите дресови. Белградските „црвено-бели“ го реновираа тимот и новите играчи првпат позираа заедно, а.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *